Dodany: 2013-01-07 09:27:23

 

LokatyLokaty są pierwszym i najłatwiejszym sposobem inwestowania. Dzięki nim jesteśmy w stanie osiągać jakieś drobne zyski, często bywa tak, że w warunkach wysokiej inflacji nie zarabiamy na nich.

 

Kiedy mamy niskie stopy procentowe lub ujemne realne to przeważnie nie zarabiamy na lokatach, zdradza pracownik biuro rachunkowe kraków. W lokatach najważniejsze są dwie rzeczy po pierwsze oprocentowanie a po drugie kapitalizacja, do tych dwóch zmiennych zależy przede wszystkim to czy zarobimy i ile na danej lokacie przekonuje księgowy biuro rachunkowe kraków.

 

Kompozycja tych dwóch parametrów otwiera przed nami pewne możliwości inwestycyjne i niestety przed pracownikami banków również, często zakłamują dane o kapitalizacji po to by skusić nas wysokim oprocentowaniem. Wiele osób nabiera się na to i kończą z marnymi wynikami inwestycyjnymi, lokaty są najmniej ryzykownym sposobem zarabiania pieniędzy przekonuje szef biuro rachunkowe kraków. Zyski za to także są znikome i nic nie warte gdy mamy wysoką inflację..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty
Nick: