Dodany: 2013-01-07 09:32:23

 

Fundusze inwestycyjneInwestowanie wiąże się z ryzykiem w zależności od tego jaką tolerancję na ryzyko mamy takie instrumenty wybieramy do swojego portfela. Do niedawna w Polsce pojawiły się fundusze inwestycyjne, otworzyły one przed nami nowe możliwości inwestowania we wszystkie dostępne na rynku instrumenty.

 

Każdy fundusz ma swoją specyfikę, zajmuje się inwestycjami w inne instrumenty rynku finansowego tłumaczy szef biuro rachunkowe kraków. W biuro rachunkowe kraków nie odnajdziemy doradców od inwestowania w fundusze inwestycyjne. Sami powinniśmy zdobywać wiedzę z tego zakresu, samodoskonalenie naszych umiejętności jest procesem długotrwałym, ale bez wiedzy nie uda nam się zarobić na funduszach.

 

Musimy pamiętać, że kupując fundusze inwestujące np. w akcje to tak jakbyśmy sami kupowali akcje. Wiąże się to z nie mniejszym ryzykiem niż gdybyśmy sami inwestowali w te papiery wartościowe przekonuje szef biuro rachunkowe kraków. Fundusze inwestycyjne to narzędzie dla ludzi obeznanych już dość dobrze z rynkiem finansowym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fundusze inwestycyjne
Nick: