Dodany: 2013-01-07 09:35:18

 

Lokaty strukturyzowaneLokaty strukturyzowane to inna wersja lokat, jest między nimi pewna różnica, po pierwsze lokaty strukturyzowane są inwestycjami a nie są sposobem na oszczędzanie pieniędzy.

 

Opierają się na inwestycjach, mianowicie są to inwestycje w różnego typu produkty, przeważnie w surowce lub instrumenty pochodne, wiąże się to z olbrzymim ryzykiem uważa szef biuro rachunkowe kraków. lokaty te mają jednak ryzyko straty wyeliminowane do zera, podobnie jak szanse na zysk, dzieje się tak dlatego, że mamy gwarantowany zwrot wkładu a zysków nie ma dlatego że strategia opiera się na agresywnej strategii inwestowania np. daje zwrot wtedy kiedy np. dany surowiec urośnie o 20 lub więcej procent.

 

Lokata strukturyzowana jest czymś zgoła innym niż standardowy produkt inwestycyjny, nie jest niebezpieczna, ale prawdopodobieństwo zarobienia na niej jest mizerne a wręcz bliskie zera przekonuje pracownik biuro rachunkowe kraków. W biuro rachunkowe kraków nie poznamy dokładnej specyfiki tego rzadkiego instrumentu inwestycyjnego, po to trzeba udać się do specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty strukturyzowane
Nick: