Dodany: 2013-01-07 09:37:19

 

IKEKonta emerytalne to sposób na oszczędzanie na naszą emeryturę. Jest to sposób przełomowy w porównaniu do dotychczasowych metod takich jak drugi i trzeci filar. Nie wiadomo czy jest to metoda przynosząca większe zyski niż alternatywne metody oszczędzania na emeryturę przekonuje szef biuro rachunkowe kraków.

 

Nikt nie zdążył jeszcze przeprowadzić dokładnych badań w tym zakresie i nie można tego udowodnić. Indywidualne Konto Emerytalne jest doskonałym sposobem na zysk z naszych oszczędności odkładanych przez lata, sami decydujemy o co z nimi zrobimy i w co je zainwestujemy. IKE to coś wspaniałego, przekonuje pracownik biuro rachunkowe kraków, ale problem jest taki, że nie każdego stać na taką formę oszczędzania.

 

Nie potrzeba odkładać dużych sum, wystarczą małe kwoty żeby poprawić na trwałe stan naszego konta emerytalnego mimo tego dla niektórych jest to zbyt wiele. Sytuacja materialna większości społeczeństwa naszego kraju nie jest tak dobra, wymaga pomocy i zakrojonych działań. IKE możemy założyć wszędzie tam gdzie nam je oferują czyli dokładnie to ujmując w bankach i różnego rodzaju instytucjach finansowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu IKE
Nick: