Dodany: 2011-01-11 14:58:11

Kadry i płaceBiuro rachunkowe olsztyn pomaga podatnikom w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym, przygotowuje zestawienia formularzy, deklaracji i zeznań podatkowych, czyli tzw. PIT-ów. 

 

Biuro rachunkowe częstochowa prowadzi także księgi handlowe, przychodów i rozchodów oraz zajmuje się rozliczeniami podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatku od nieruchomości. Oprócz tego, biuro rachunkowe olsztyn zajmuje się prowadzeniem wszelkich procesów związanych z obsługą kadrowo-płacową. W zakres obsługi kadrowo-płacowej wchodzi sporządzanie miesięcznych list wynagrodzeń i list płac, czy ewidencja badań lekarskich pracowników i kierowanie na badania okresowe.

 

Oprócz tego obsługa kadrowo-płacowa polega także na rozliczeniu, czy przyznawaniu wszelkich urlopów, zwolnień lekarskich oraz na prowadzeniu ewidencji pracowników i ich płac. Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą własny biznes nie zna się na prowadzeniu kadr i płac, dla nich najważniejszy jest rozwój ich przedsiębiorstwa. Dlatego coraz chętnie przenoszą odpowiedzialność za kadry i płace na biura rachunkowe, które samodzielnie zajmują się rozliczaniem pracowników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kadry i płace
Nick: